Karrierlehetőség

Autóraktáros

Majosházi telephelyünkre keresünk autóraktárosokat, akik a gyárból frissen érkező gépjárműveket mozgatják, ellenőrzik beérkezéskor és kiszállításkor. A munkakörbe tartozik még az időszakos akkumulátor-feszültség ellenőrzés, keréknyomás ellenőrzés és elektromos autók töltőre helyezése.

Az álláshoz tartozó elvárásunk:
• B kategóriás jogosítvány
• Megbízható, figyelmes autóvezetési stílus
• Jó fizikai állapot
• Pozitív, rugalmas hozzáállás
• Csapatszellem

Az állás betöltéséhez előnyt jelenthet:
• Az autók szeretete és PDI tevékenység ismerete

Amit kínálunk:
• Pörgős munka
• Lehetőség megismerni a gyárból kiguruló legújabb modelleket
• Bejelentett, stabil állás
• Piacképes és rendszeres fizetés
• Kiszámítható munkarend hétfőtől péntekig, évi egy szombati munkanappal
• Összetartó, fiatalos csapat
• Munkaruha

Információk a kiválasztási folyamatról:
Kizárólag azoknak jelzünk vissza, akiknek az önéletrajza elnyerte a tetszésünket.

Autóvillamossági/Autószerelő

Szakirányú végzettséggel rendelkező szerviztechnikus kollégát keresünk különböző típusú személygépjárművek javítására, rendszeres és eseti karbantartási munkáinak elvégzésére, meghibásodott gépjárművek hibáinak feltárására és műszaki vizsgára való felkészítésére.

Az álláshoz tartozó elvárások:
• autóipari (autóvillamossági szerelő) /autószerelő vagy elektroműszerész végzettség
• önálló munkavégzés
• magas szintű szakmai tapasztalat(min:2év)
• diagnosztikai berendezések használata
• a munkakörnyezet tisztán tartása
• a szakma iránti elhivatottság
• új ismeretek elsajátítása
• Microsoft Windows felhasználói szintű ismerete
• "B" kategóriás jogosítvány

Amit biztosítunk:
• minden hónapban fix bérezés
• munkaruha
•akár azonnali kezdéssel

Fényező előkészítő/segéd

Első sorban sérült személyautók fényezésre történő előkészítése, lakatos munka utáni gittelés, csiszolás, alapozás, maszkolás alapozó és festék illetve lakk fújáshoz, polírozási munkálatok.

Elvárások
• tapasztalat autófényező előkészítő feladatkörben,
• rendezett életkörülmények, józan életű, megbízható, gyors, munkájára igényes, csapatjátékos.

• családias  környezet
• versenyképes fizetés, mely a tapasztalat és gyorsaság függvényében emelkedhet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• Szakmai tapasztalat

Molnár+Molnár Kft.
    adószám: 10666199-2-43
    székhely:
    1214 Budapest Kossuth utca 12.
    telephely:
    2339 Majosháza 51-es út 31km